✩       Збирай КАНЦТОВАРИ на 2000грн. - доставка БЕЗКОШТОВНА       ✩
Картини за номерами
Сортувати orderby
Картини за номерами
Що таке картини за номерами?

Картина за номерами - це картон, полотно або дерев'яне панно, на яких нанесений малюнок із пронумерованими фрагментами. Кожен із них потрібно зафарбувати фарбою з тим самим номером.
 
У вас вийде картина, яку можна подарувати чи повісити у своїй оселі.
 
Наповнюючи кожен окремий фрагмент кольором, ви розслабляєтеся, відволікаєтесь від повсякденних турбот, отримуєте задоволення від процесу творення та розкриваєте свій творчий потенціал.
 
Картини за номерами ще називають "Розмальовки за номерами", "Живопис за номерами", "Картини за цифрами".
 
Які бувають картини за номерами
Картини бувають на картоні, полотні та на дереві. Полотно може бути натягнуте на картон або підрамник.
 
На картоні розфарбовувати легше, фарби лягають рівніше, тож новачкам рекомендують починати з нього.
 
Полотно вимагатиме більше шарів фарби, але готові роботи більше схожі на картини справжніх художників.
 
Картини на дереві можна порекомендувати тим, хто вже має досвід роботи з картоном чи полотном. Можливо, потрібно нанести кілька шарів фарби, щоб приховати структуру матеріалу, а також ретельно зафарбовувати стики між панелями, з яких зроблено панно.
 
Що входить до наборів картин за номерами 
У коробці ви знайдете: основу картини, фарби, пензлики, інструкцію.
 
Наприклад, у виробника Ідейка картини за номерами у наборі: Натуральне полотно на підрамнику з галерейною натяжкою. На картині нанесено схему контурів зображення з нумерацією, 3 нейлонові художні пензлі, Соковита палітра пронумерованих, акрилових екологічних фарб у контейнерах, Графічна схема та контрольний лист.
 
Які фарби використовуються у картинах за номерами для дітей
 
У наборах матові чи глянсові акрилові фарби.
 
Акрилові фарби добре лягають на більшість поверхонь, швидко висихають і не потребують закріплення (покриття лаком).
 
Вони нетоксичні, майже не мають запаху, тож працювати з ними можна навіть дітям.
 
Найчастіше фарби упаковують у баночки, це дуже зручно – їх можна одразу відкрити та розпочати роботу. У відкритих баночках акрил швидко сохне, тому не залишайте їх у такому вигляді надовго та щільно закривайте після роботи.
  
Як правило, у наборах вже є всі необхідні кольори фарб. У розфарбування деяких виробників, наприклад, у Dimensions, їх необхідно змішати в певних пропорціях для отримання потрібного відтінку. В інструкції описано, як це зробити.
 
Як вибрати картину за номерами 
 
Ми рекомендуємо вибирати серед картин, які мають не менше 3-4 відгуків і високу середню оцінку. Після цього визначтеся із сюжетом, який вам подобається, наприклад, за картиною улюбленого художника.
 
Зверніть увагу на складність картини: чим менше розмір фрагментів на основі, тим складніше її розфарбовувати, але, при цьому, краще деталізація і картина вийде професійніше. Рівень складності від 1 до 5 вказаний поряд із фотографією сюжету. Початківцям рекомендуємо не вище 4-го.
 
Першу свою картину краще вибрати на картоні та без змішування фарб, наприклад, марки Schipper. Можна почати з полотна, просто фарба лягає на нього менш гладко і може знадобитися кілька шарів.
 
Як оформити готову картину
 
Коли роботу завершено, її можна покрити глянсовим або матовим лаком для додаткового захисту, надання яскравості фарбам та блиску. Деякі виробники доповнюють набір або можна купити лак окремо. Це покриття не обов'язкове, оскільки акрилова фарба дуже стійка до зовнішніх впливів.
 
Для картини можна підібрати раму. Зверніть увагу, що є рами для картону та рами для полотна, у другому випадку вона має більшу глибину. Картину на полотні можна повісити на стіну без рами, але бажано зафарбувати торці, щоб вони виглядали акуратно.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Контакти